make up, hair & lash stylist
vizáž, účesy a riasy

Lenka Vršková

Glaukonit maska

Minerálny pleťový a telový ZÁBAL 100% prírodný

GLAUKONIT

Celú kúru Glaukonit odporúčam hlavne budúcim Nevestám na úpravu pleti aspoň tri dni pred svadbou, aby svadobný make up bol dokonalý. Alebo ak chcete pleť hydratovať a preliečiť doma, je možé si masku zakúpiť v salóne alebo mi napísať e-mail a pošlem aj poštou.

Veľmi sa stretávam s nevestami, ktoré nie sú zvyknuté navštevovať kozmetičku, veď aj načo keď majú pleť v celkom dobrom stave, ale najväčší problém pri pokožke sú vysušené a šupinkaté miesta, ktoré sa ja pri tom najlepšom postupe a použití toho najlepšieho make upu zakriť nedajú. Preto som začala používať Glaukonit. Dokonale nám pripravý pleť na svadobný make up, hydratuje, vyhladí a vypne pokožku. Verte ,že to mám vyskúšané.

Je nazývaný aj "Zelené Zlato" Glaukonit je prírodný zelený minerál,vytvorený z fosiných morských rias priaznivo pôsobiaci na pokožku a pleť. Glaukonit obsahuje pre ľudský organizmus veľa dôležitých minerálov,ako vápnik, kremík, draslík, fosfor, zinok, meď, kobalt, molybdén, selén, a jeho zelenú farbu tvorí oxid železitý a horčík. Prítomnosť týchto stopových prvkov a ich solí má na tento íl silný BIO- stimulačný účinok. Priaznivo pôsobí na široké spektrum kožných problémov. Glaukonit sa používa v kozmetike ako základ pre mnohé kozmetické prípravky, ako aj samostatne čistý vo forme masky a zábalu. Pri použití ílu Glaukonit zistíte, že pleť sa výrazne zleplšila, zjemnila, vyhladila je vláčna a kožné nedostatky sú úž po prvom nanesení nebadateľné. Glaukonit hlavne lieči a omladzje pleť. Má účinky zmenšiť póry a zjemniť , vyčistiť pokožku, odstrániť z povrchu nedostatky, vyhladiť vrásky, zlepšiť krvný obeh, vyhladiť po striách a celulitýde ako peeling. Má schopnosť odstrániť z tela nežiaduce mikróby a toxíny. Na akné pôsobí silne protizápalovo. Nemá žiadne Kontraindikácie. Je Hypoalergénny bez parabénov.

- vyhladenie vrások a omladenie
- spevnenie pokožky
- obnova hydrorovnováhy
- na akné/ silne protizápalovo
- hydratácia a prekrvenie
- pri redukcii psoriázy a lupienky
- regeneruje chorú a vysušenú pokožku
- redukuje kŕčové žili
- vyhladzuje pokožku po striách
- blahodárne pôsobí ako celotelový peeling

Produkty Glaukonit sú jedinečné a ich účinky sú priam zázračné, nepotrebujú veľkolepú reklamu, potrebujú iba jediné: "aby ste ich vyskúšali"

kontaktujte ma

Vizážistka Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)