Hair & lash stylist
vlasy a riasy

Lenka Vršková

Volume riasy ,1D až 20D riasy, Lsah lifting botox

V LV vizáž ponúkam metódy predlžovania mihalníc:

3D mihalnice (klasik 1D), Mix 3D(1D) + 5D objemové mihalnice, 2D volume , 3D volume, 4D volume, 5D volume, 6D volume, 7D volume, 8D volume, 9D volume, 10D volume, 10D až 20D Mega Volume, Russian lashes ,Kardashian lashes, jemné volume lashes, Foxy lashes

Práca s UV Lampou alebo klasicky lepidlom

3D (1D) Semipermanentné predlženie mihalníc

Otázky a odpovede

Čo je to semipermanentné predĺženie mihalníc?

Jednotlivé umelé mihalnice sú jednotlivo prilepené na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom (lepidlom).

Z čoho sú vyrobené?

Zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Ako dlho vydržia?

Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je umelá prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Sú bezpečné?

Všetky výrobky našej spoločnosti sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Mihalnice sú špeciálne upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Vždy navštevujte iba odborne vyškolené dizajnérky.

Ako sa mám pripraviť pred aplikáciou ?

Buďte nenalíčená. Mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou.

Aké sú požiadavky na ošetrovanie po aplikácii?

Váš dizajnér Vám doporučí odpovedajúci postup po aplikácii. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

Ako sú aplikované?

Ležíte, oči máte zatvorené. Aplikáciu vykonáva iba profesionálne vyškolený dizajnér. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej, na Vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom alebo UV Lampou.

Môžem si vybrať vzhľad predĺžených mihalníc , aký chcem?

Vzhľad Vašich mihalníc bude určený pri konzultácii s Vašim dizajnérom, ktorý posúdi podmienky, hrúbku a dĺžku. Vašich prírodných mihalníc tak, aby výsledný efekt odpovedal Vašej predstave.

Je čierna jedinou farbou?

Mihalnice existujú v rôznych farbách, hrúbkach a dĺžkach. Okrem čiernej farby ponúkame modrú, purpurovú, hnedú, zelenú, bordovú,bielu, ružovú, oranžovú a blond, potom rôzne farebne flitrové, neonové a so swarovski kamienkom. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Môžem používať maskaru?

Jedna z výhod predĺžených mihalníc je , že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Jedinú maskaru, ktorú môžete používať, je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktorá predlžuje trvanlivosť spojov s ochrannou povrchovou vrstvou.

Dajú sa predĺžené mihalnice odstrániť?

Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice.

Pretože ak nieje dizajnérka riadne vyškolená a používa nekvalitné produkty, môže prísť k poškodeniu Vašich prírodných mihalníc, k poraneniu očí a nevkusnému vzhĺadu Pokiaľ je dizajnérka riadne vyškolená, predĺžené mihalnice budú na nerozoznanie od Vašich prírodných mihalníc.

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

Volume 2D-10D objemové riasy

2D -10D volume objemové riasy, je nový revolčný spôsob predĺženia a zahustenia mihalníc, špeciálnou technikou s trvanlivosťou 5-6 týždňov.

Technika 2D-10D volume nenahrádza klasické 3D(1D) mihalnice, ale ponúka nový vzhľad predĺženia mihalníc. Na aplikáciu sa používajú 2D-10D syntetické ,hodvábne mihalnice v hrúbkach 0,03mm, 0,05mm, 0,07mm, 0,10mm. Špeciálnou technikou sa aplikujú 2,3,4,5,6 až 10-20 mihalníc na jednu prírodnú mihalnicu, čím dosiahneme extra objem, ale aj prirodzený vzhľad. Počet lepených mihalníc závisí aký efekt chceme docieliť ( 2D-5D-6D-10D).

Pre ženy, ktoré majú veľmi riedke mihalnice je to revolučný spôsob na dosiahnutie hustých mihalníc. Aplikácia 2D-10D volume mihalníc špeciálnou technikou trvá cca 1,5 - 2hod. Záleží akú hustotu a efekt požadujeme ,od toho sa odvíja aj čas lepenia. Podľa rôznych spôsobov lepenia, vieme docieliť rôzne výsledky ako napríklad mačací efekt, veverička efekt, farebný efekt, prirodzený jemný efekt a iné. Záleží len na zákazníčke o aký efekt má záujem. 2D-5D-6D-10D volume riasy nosia všetky vekové kategórie žien. Počet aplikovaných mihalníc, je rôzny podľa efektu aký chceme docieliť, cca od 100 do 200 mihalníc na každé oko.

Mihalnice sa nesmú robiť v týchto prípadoch:

- zápal spojiviek-začervenanie, opuchnutie spojiviek nadmerné slzenie,
- jačmeň- je to ochorenie mazovej žľazy prejavuje sa aok ranka na okraji viečka
- zápal viečka, ide o zapálenie okraju viečka
- lišaj
- herpes
- vši
- ekzém v oblasi očí

Na čiastočné doplnenie (aby bolo v cene doplnky do 50%) sa treba objednať na koniec 4týždňa max začiatok 5týždňa. Aby sa dopĺňalo max do 50% množstva mihalníc.

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)