Hair & lash stylist
vlasy a riasy

Lenka Vršková

kurzy pre vás

Kurzy sa konajú individuálne a termín kurzu si určíme po dohode

Pre prípadný záujem o kurz ma prosím kontaktujte na mob.č. 0902 053 399 alebo píšte sms. Komunikácia mailom je veľmi zdĺhavá.

Kurz : 1D Basic + Volume objemové riasy

1D Basic ťa naučí správny boding + Volume práca s hotovými vejárikmi

Semipermanentné predĺženie a zahustenie rias

Možnosť, naučiť sa prácu s UV lampou

 

Kurz je vhodný pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť ponuku služieb, ale aj pre tie ktoré zaujíma táto forma dizajnu ako hobby. Ale bez kozmetického oprávnenia, nie je možné si v tomto smere otvoriť živnosť. Aplikácia mihalníc spadá pod remeselnú živnosť Kozmetička. Na Slovensku volajú základný kurz lepenia rias 3D klasik, ale všade vo svete sa nazývajú 1D riasy. To len tak pre spresnenie, aby ste v tom mali jasno.

Ponúkam vám spojenie základnej techniky 1D a obľúbených Volume rias v jednom kurze. Kurz 1D je základný kurz techniky a správneho bodingu (lepenia ) mihalníc, je potrebné vedieť správne ovládať boding /jedna riasa na jednu riasu/ pred tým ako chceme robiť Volume techniku. A už spomínané obľúbené Volume riasy, ale z hotových vejárikov ( sú to už hotové Volume vejáriky, ktoré sú už momentálne všade dostupné, nie je to výroba Volume vejárikov- ak sa chceš naučiť pôvodné základy vyrábania vejárikov, tie ťa naučím v samostatnom Volume kurze, lebo je to časovo moc komplikované učiť ťa v jeden deň boding aj výrobu vejárikov). Vysvetlíme si rozdelenie všetkých druhov mihalníc, či už klasických alebo na volume techniku a čo všetko budeš potrebovať na Volume aj 1D výrobu mihalníc. Neviem ti síce ponúknuť zakúpenie materiálu popri kurze, ale ak budeš chcieť pracovať s takým materiálom ako mám ja, rada ti spíšem všetko s čím pracujem a odkiaľ objednávam.

Najskôr sa preberie ústna časť, potom je praktická ukážka a následne aplikujete riasy sama pod mojim dozorom. Každá dizajnérka obdrží učivo k teoretickej časti, takže nie je potreba nosiť veci na poznámky. Po kurze obdržíte Certifikát .

Je potrebné mať so sebou modelku, ktorej budete riasy aplikovať. Všetok materiál potrebný na aplikáciu je v cene kurzu. Mám 12.ročnú prax a dosť skúseností v tomto odvetví. Ak chcete viac, než len obyčajný kurz ,ktorý ponúkajú vzdelávacie agentúry, rada Vám odovzdám svoje skúsenosti. Je tu možnosť, naučiť sa na kurze pracovať aj s UV lampou, ktorá má mnoho výhod oproti klasickému lepeniu. Treba to však oznámiť vopred.

Dĺžka kurzu 3-4 hod. Niekedy aj viac.

Cena kurzu 299,- €

s UV Lampou + 50,- €

Kurz: Lash Lifting & Botox

Kurz je vhodný pre kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť ponuku služieb, ale aj pre tie, ktoré sa plánujú stať Lash dizajnérkami a zdokonaľovať sa v oblasti tvarovania rias.

Treba mať so sebou modelku bez nalepených mihalníc, ideálne odlíčenú.

Budem sa venovať iba tebe. Termín kurzu po vzájomnej dohode. Riasy týmto spôsobom získajú vyživujúcu bombu, čo im zabezpečí, rýchlejší ras, hustotu a napustenie farbou,ako aj úžastný lifting s natočením pre očarujúce očné okolie s efektom aj po aplikácii Botoxu. Táto výživa dodá mihalniciam všetko po čom budú dokonale krásne až 6 týždňov- kyselina hyalúronová, aminokyseliny, keratín, bambucké maslo, argán, ricín, vitamín E a mnoho ďalších unikátnych zložiek. Pracovný materiál v cene kurzu. Učebný materiál je zabezpečený, takže netreba nosiť žiadne pomôcky.

Dĺžka kurzu 2-3hod.

Po kurze obdržíte Certifikát o ukončení kurzu.

Cena kurzu 150,- €

Kurz: Volume Lashes technika

Predlžovanie a zahustenie rias

Možnosť, naučiť sa prácu s UV lampou

Táto technika je nový revolučný spôsob predlžovania mihalníc s trvanlivosťou 4-5 týždňov. Technika Volume nenahrádza klasické predlžovanie mihalníc 1D, ale ponúka nový vzhľad predĺženia mihalníc. Rozdiel medzi Klasickými a volume riasami je v tom, že majú dlhšiu životnosť, sú ľahučké a mäkké na dotyk ako prírodné riasy. Na aplikáciu sa používajú veľmi jemné mihalnice, špeciálnou technikou zahustenia. Volume technikou sa dá spraviť ako prirodzený jemný vzhľad, tak aj výrazný a dramatický efekt. Na tomto kurze sa naučíš vyrábať volume vejáriky v rôznej hustote D efektu. Vysvetlím rozdiely hrúbok a počtu vejárikov na rôzne druhy efektov. Je to prvotná technika výroby vejárikov Volume , predtým ako prišli na trh dostupné hotové vejáriky. Viem , že si asi povieš načo ich je dobré vedieť vyrábať, keď si ich môžeš kúpiť už hotové. Odpoveď je: jednoznačne cena a väčšia možnosť výberu v dĺžke, hustote a hrúbke. Keďže stále je to dosť obmedzujúce objednať hotové vejáriky vo všetkých potrebných dĺžkach/ hustote/ hrúbke/ natečení a tá cena za hotové vejáriky nie je zrovna malá.

Rada ti odovzdám svoje skúsenosti nadobudnuté za tie roky praxe s volume technikou mihalníc pôvodným spôsobom, ktorý sa stále oplatí viac ako kúpené hotové vejáriky. Je tu možnosť, naučiť sa na kurze pracovať s UV lampou, ktorá má mnoho výhod oproti klasickému lepeniu. Treba to však oznámiť vopred.

Pracovný materíál je v cene kurzu.

Je potrebné, aby si už ovládala správny boding, a základnú techniku lepenia rias.

Je potrebné vziať si modelku.

Dĺžka kurzu 3-4 hod.

Pre voľný termín ma kontaktujte telefonicky alebo píšte sms.

Ukončenie kurzu odovzdaním Certifikátu o absolvovaní.

Cena kurzu 299,- €

s UV Lampou +50,- €

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)