Hair & lash stylist
služby vlasy a riasy

Lenka Vršková

služby líčenie a účesy už nerobím zo zdravotných dôvodov

svadobné líčenie

Svadba je veľký deň pre každú nevestu. Chce vyzerať a cítiť sa ako princezná, mať všetko dokonale zladené od hlavy až k päte. Byť krásne upravená a profesionálne nalíčená a učesaná ,znamená zveriť sa do rúk odborníka.

Svadobný make-up by mal byť dokonale prirodzený pre tie odvážnejšie môže byť však svadobné líčenie i extravagantné. Preto doporučujem skúšku svadobného líčenia, aby sme preniesli Vašu predstavu do reality a vo svoj veľký deň ste boli so sebou maximálne spokojná.

Navrhneme typ účesu, zvolíme trsy, umelé riasy alebo len kvalitnú mascaru a samozrejme typ líčenia na základe Vašich a mojich predstáv, ktorý Vám pristane.

denné líčenie

Denný make-up má viacero podôb. Môže pôsobiť jemne, výraznejšie i extravagantne. Všetko záleží len od Vášho vkusu. Tmavé odtiene líčenia vám však pridajú roky naviac. Preto by som u väčšiny žien volila počas dňa decentný mladistvý make up tak zvaný aj „nahé líčenie“, ktorý Vašu pleť rozžiari. Základom každého líčenia ostáva vždy pekná, zdravá pleť!

Mačacie oči alebo dymové líčenie je zvodné a sexi, cez deň však môže pôsobiť tvrdo a nevkusne. Jemný, nenápadný make-up je na denné použitie ako stvorený. Dôležitý je aj správny výber farby na líca pre zdravý a svieži výraz. Predovšetkým kladiem dôraz na husté, vytočené a dlhé mihalnice. Ich zárukou je kvalitná maskara a klieštiky na riasy. Ktoré farby uprednostňujem pri dennom líčení? V prípade očných tieňov radšej zemité, prírodné odtiene. Líčka väčšinou broskyňové, ružovkasté zladené k perám

večerné líčenie

Večerný make-up má viacero podôb. Môže pôsobiť jemne alebo výraznejšie- extravagantne, všetko záleží od Vášho vkusu.

Kde ho využijete? Promócie, ples, stužkové, oslava, tanečná zábava, večierok, diskotéka, návšteva divadla, posedenie v reštaurácii.

Pred aplikáciou tohto líčenia je dôležitá dôkladná príprava podkladu pod makeup. Špeciálne séra a podkladové krémy nielen, že pleť zjednotia a vyhladia, ale aj krásne rozžiaria.Večerné líčenie si vyžaduje väčšiu intenzitu nakoľko je to typ líčenia, využívaný pri umelom osvetlení, ktoré pohltí 50% intenzity make-upu, ktorý vidíme na dennom svetle. Väčšinou sa nezaobíde bez doplnkov ako sú trsy, umelé mihalnice, alebo trblietky dodávajúce dynamiku líčenia očí. Dokonalé vrstvenie rozdielnych odtieňov rozjasňovača, make-upu, púdru a lícenky je určené na vymodelovanie a dokonalú korektúru tváre. Nezabúda sa ani na precízne vrstvenie make-upu pier ako na fixačný a vyhladzujúci podklad kontúrka, rúž a lesk.

business make-up líčenie

Zapôsobte na klienta na prvý dojem, pretože ten je zo všetkých dojmov najdôležitejší. Príjemný vzhľad podčiarkne správne vystupovanie a profesionalitu, ktorá z Vás vyžaruje. Klienti sa príjemne cítia v prostredí sympatických ľudí a tým sa otvára aj možnosť a šanca pre ďalšiu spoluprácu.

Kedy využijete Business líčenie? Pri obchodných stretnutiach, rokovaniach, prezentáciách, pomôže Vám ľahšie dosiahnuť to, čo si zaumienite.

foto make-up – líčenie na foto

Líčenie modeliek, hostesiek do booku, alebo na umelecké fotografie. Možné je objednať si aj osobné líčenie na foto v spolupráci s fotografom. Výsledkom sú umelecké, profesionálnne fotky na pamiatku, ako darček pre manžela a podobne. Fotenie môže prebiehať v interiéri alebo v exteriéri.

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)