Hair & lash stylist
služby vlasy a riasy

Lenka Vršková

služby spoločenské účesy už nerobím zo zdravotných dôvodov

hair stylist - štýlové účesy

Mať krásny účes, ktorý Vás vystihuje a vyjadruje vašu charizmu je dôležité.Tvorím účesy na rôzne spoločenské udalosti ako svadba, ples, firemný večierok, stužkovú slávnosť alebo inú spoločenskú udalosť.

Kreativita, jedinečnosť, elegantnosť sú súčasťou mojej účesovej tvorby HairStyle v Trenčíne a okolí.Prvým krokom je vzájomná konzultácia o účese. Vaša predstava je dôležitá. Odporúčam i skúšobný účes ( pokiaľ sa jedná o veľkú udalosť ako je svadba) .

Používam rôzne vlasové doplnky, výplne do vlasov, kvety, korunky, ozdobné vlásenky, kamienky ,klobúčiky so sieťkou a rôzne iné....Doplnky je možné zapožičať formou zálohy alebo aj zakúpiť (ak je pre Vás časovo náročné zapožičané ozdoby vrátiť).

 • make up & hair stylist služby vizáž a účesy

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)