Hair & lash stylist
vlasy a riasy

Lenka Vršková

predlžovanie vlasov Great Lengths

O termín konzultácie píšte prosím na 0902 053 399 /na emaily nestíham reagovať/

Predlžovanie vlasov Great Lengths

Snívate o krásnych, dlhých a zahustených vlasoch? Už nesnívajte, splňte si svoj sen s Great Lengths

Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní vlasov. Great Lengths kladie najvyššiu prioritu na bezpečnosť napájania vlasov, ako jediná garantuje 100% nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna.

Na aplikáciu vlasov používa digitálne stroje, rešpektuje typ a hrúbku vlasu. Na odfarbovanie nepoužíva chemické prípravky , spojovací materiál - biopolymerizovany keratín má identickú molekulárnu mriežku ako ľudský vlas. Spoje sú ultra tenké a mimoriadne pevné. Vďaka takmer neviditeľnému spoju ho je možné užívať 4-6 mesiacov s 0% poškodením vlasového vlákna a pokožky.

Great Lengths kladie zvláštny dôraz na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnáciu, ručne triedenie v smere rastu vlasov. v dôsledku toho nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o ochranný výber vlasov, ktoré majú pevnú a lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené.

Biopolymerizovaný keratín - spája nadpájané vlasy, obsahuje identickú štruktúru ľudských vlasov. Spoje necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas. Je bez prímesí lepidiel a voskov a farbenie je prispôsobené vlasom.

Prísroj obsahuje single aplikátor, pomocou ktorého sa robí Hollywood style metóda, ako prvá túto metódu vyskúšala nemecká modelka Heidy Klum. Výsledkom je najprirodzenejšie napojenie vlasov, ktoré obľubuje väčšina hollywoodských celebrít.

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolútne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Tak trochu laicky :-)

Viem ,že pre niekoho môže vyznieť ako klišé, keď budem tvrdiť,že táto metóda predĺženia vlasov je najlepšia. Ale ja tvrdím že táto metóda predĺženia vlasov, je najmenej škodlivá pre vaše vlasy a je jediná špeciálne stvorená na vlásky jemnulinké a riedke. Určite ste už videli predĺžené vlasy a najväčšie percento žien siahajúce po metóde predĺženia vlasov je práve tento typ žien,ktoré majú jemné a riedke vlasy. Požadujú práve ten efekt 2 v 1, predĺžiť a zahustiť vlasy. Všetky iné spôsoby predĺženia vlasov si vyžadujú posúvanie spojov po troch mesiacoch. Tento typ predĺženia vlasov ultrazvukom od Great Lengths sa posúva po 5-6 mesiacoch. A teraz nastáva tá otázka "prečo" sa posúvajú predĺžené vlasy ultrazvukom o 3 mesiace neskôr ? Všetky ostatné spoje sú tak veľké, že po odrastení predĺžených vlasov za 3 mesiace sa musia posunúť. V inom prípade je ich vidno, pri každom prehodením vláskov a to nehovorím o tom dať si vlasy do copu. Priznajme si ,že veľa krát, teda skoro vždy, zaváži cena predĺženia a nehľadí sa na to čo bude potom, po tých 3 mesiacoch a po ďalších troch mesiacoch a tak ďalej.

Samozrejme , nebudem klamať, je tento druh predĺženia vlasov drahší, ako inak, veď je to najnovší a zatiaľ najlepší spôsob predĺženia vlasov na trhu. Ale , keď som to prerátala s tým počtom posúvaní ,ktoré je potrebné pri iných druhoch predlžovania vlasov, tak som prišla k záveru, že už pri prvom posunutí ste ušetrili. S predĺžením vlasov ultrazvukom pôjdete na prvé posúvanie po 6 mesiacoch, zatiaľ čo pri iných druhoch predĺženia vlasov pôjdete už na druhé posúvanie. Posúvanie spojov vychádza pomerne rovnako až na to, že pri tomto druhu predlžovania vlasov ultrazvukom Great Lengths už ste ušetrili za jedno posúvanie predĺžených vlasov. Spoje sú jednoducho tak malé a sú transparentné, čiže sú akoby povedané priehľadné, a ľahučké, tenké, pri spaní ani nebudete vedieť ,že tam sú. Gramáž vlasov je identická ako pri iných druhoch predĺženia vlasov, len ten spoj je iný, je proste malinký, odľahčuje daný pramienok vlasov pri predlžovaní a napriek tomu je pevný.

Takže keď to zhrniem, predlžovanie vlasov ultrazvukom Great Lengths je raz tak dlhšie na vlasoch až do posúvania ,ako iné druhy predlžovania vlasov, spoj je malinký,je ľahučký, je transparentný a dokonca ako jediný druh predlžovania vlasov je na ne záruka. Tak voľbu už nechám na Vás ,ale dúfam ,že som vás aspoň trošku presvedčila ,sa o tomto druhu predlžovania vlasov informovať pokiaľ aj vy uvažujete o predĺžení vlasov. Myslím si ,že každý druh predlžovania vlasov stojí nemalé peniaze a je len na vás či Vám stačí stredná kvalita alebo chcete to naj čo trh prináša. vaše vlasy to určite ocenia.

Príklad zo skúsenosti č.1:

Prišla slečna s predĺžením vlasov keratínom, po dvoch mesiacoch bolo potrebné posúvanie. Prečo? jej vlásky rástli rýchlejšie a keby čakala do konca 3 mesiaca, tak by si tie spoje nijako nezamaskovala. Vyčnievali, presvitali, zavadzali. Keby boli vlasy predĺžené ultrazvukom Great Lengths posúvali by sme medzi 5-6 mesiacom. Veď to je len 2x do roka, to je super nie?

Príklad zo skúsenosti č.2:

Slečne sme robili predlžovanie vlasov Great Lengths, dĺžka 50cm ,počet prameňov 85ks. Slečna prišla na kontrolu spojov, ktorá ju nič nestojí a vlastne nie je povinná, proste chcela, až po 7 mesiacoch prišiel čas posúvania. Prečo? Pretože aj po 6 mesiacoch boli spoje v super stave aj po takej dobe a odrast nebol dostatočne veľký, aby bolo treba posúvať. Takže 7 mesiacov neminula nič od prvého predĺženia vlasov. Koľko teda ušetrila ? A to musím povedať, že táto klientka mala veľmi, veľmi jemnulinké a riedke vlásky, také ako majú bábätká do1 roka (aby ste si to vedeli predstaviť)

Neviem čo viac dodať, dúfam len ,že každá z vás dobre zváži (hlavne tie s jemnými vláskami) ako si vlasy ešte viac nepoškodiť a akú úpravu predĺženia vlasov zvoliť. Snáď som Vám výber trošku uľahčila. Pre mňa je predĺženie vlasov ultrazvukom Great Lengths TOP a jednotka na trhu.

Prajem Vám dobrú voľbu a hlavne tú radosť z predĺžených vlasov, keď už nás to stojí nemalé peniaze.

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)