make up, hair & lash stylist
služby vizáž, účesy a riasy

Lenka Vršková

Podmienky platieb a rezervácie

Náležitosti rezerváciePre objednávky mi prosím volajte alebo píšte sms 0902 053 399 a až po dohode a prípadnom vyžiadaní mi píšte e-mail (tieto údaje mi prosím zašlite na email, aby som vedela čo najpresnejšie reagovať na dotaz): meno a priezvisko dátum udalosti čas (začiatok príprav; podľa počtu osôb a služieb sa určí celkový čas) špecifikácia služieb (aby som vedela o čo všetko máte záujem) počet osôb a mobilný kontakt, email

Po poskytnutí mojich služieb je platba v hotovosti na mieste. Za skúšku v ten deň a v deň svadby ten deň. (pozrite cenník služieb)

Zväčša iba nevesty: Približne 1 mes. až 2týž. / pred danou udalosťou, by už mala prebehnúť skúška, ktorá sa platí v deň skúšky. V deň udalosti sa hradí cena za úpravy spravené v ten deň.

Rezervačný poplatok (pre klientky rezervujúce si termín a čas vopred) Pri vzájomnom dohodnutí, na termíne a čase úprav, sa platí rezervačný poplatok 20 € vopred zálohou. Po uhradení zálohovej platby v hotovosti, u mňa v salóne LV vizáž, je termín a čas záväzne rezervovaný pre Vás a je konečný. Rezervačný poplatok bude v deň udalosti odrátaný z celkovej ceny služieb. Vrátenie poplatku je možné iba v prípade zrušenia rezervácie aspoň 10 dní pred rezervovaným termínom, aby som ho stihla obsadiť.

Objednávkou a rezerváciou termínu, vyjadrujete súhlas, že ste sa oboznámili s podmienkami poskytovania služby.

Otázky a odpovede

1. Cestujete ku klientkám?

Mrzí ma to ,ale nie už ku klientkám necestujem. Ale teším sa na Vašu návštevu u mňa v krásnom salóne LV vizáž na Ľ. Stárka 3, TN. (viac v cenníku).

2. Ako dlho trvá líčenie a účes?

Každá pleť je iná, líčenie jtrvá cca 45 min... S účesom je to podobne, rýchlejšie sa dajú upraviť kratšie vlasy, natáčanie dlhých vlasov môže trvať dlhšie, cca 1-2 hodiny.

3. Čo znamená v cenníku „ceny nie sú konečné"?

V cenníku sú uvedené základné ceny, ak sa použijú pri účese výplne alebo iné doplnky cena sa zvyšuje. Líčenie tak isto,ak sa použijú umelé riasy, kamienky a iné doplnky, cena sa navršuje. V prípade zmeny cien kedy koľvek v priebehu roka sa primerane upravuje aj stará cena za ktorú ste si službu rezervovali.

4. Môže sa stať, že aj keď som si objednala Vás bude ma upravovať niekto iný?

Určite nie. Môže sa stať iba to, že budem mať pomocníčku v prípade, že sa jedná o viacej osôb.

5. Ak chcem spraviť nové riasy/ mihalnice a neviem aké, ako sa na ne objednať?

Nie je potrebné vedieť aké chcete, u mňa v salóne si všetko vysvetlíme a prekonzultujeme, aké by pre Vás boli najlepšie v salóne LV vizáž na Ľ. Stárka 3, Trenčín.

6. Kedy je vhodné sa objednať na skúšku , koľko to trvá a aká je cena?

Na skúšku je vhodné si volať mesiac pred skúškou. Pokiaľ ale chcete skôr nie je problém. Trvanie skúšky závisí od požadovaných úprav. Ak pôjde o make up + účes spolu ,tak skúška trvá cca 2 hod. až 2,5 hod. Pokiaľ ide o skúšku účesu, nie je možné skúšať účesy celý deň, je vymedzený čas max do 1,5 hodiny. Cena za skúšku sa platí v deň skúšky a cena je rozdielna, závisí od náročnosti skúšaného účesu, prípadne od počtu skúšaných účesov. Cena skúšky sú v cenníku

7. Viete mi povedať cenu za predĺženie vlasov?

Cena predĺženia vlasov sa dá určiť až po konzultácii u mňa v salóne, ktorá je zadarmo. Potrebujeme určiť, počet, dĺžku a farbu vláskov.

8. Robíte aj iné druhy predĺženia vláskov?

Nie nerobím. Pracujem iba s jedným druhom predĺženia vláskov a to ultrazvukom od Great Lengths. Všetko info o predĺžení ultrazvukom Great Lengths nájdete v zložke služby predlžovanie vlasov great lenght

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399