make up & hair stylist
služby vizáž a účesy

Lenka Vršková

Podmienky platieb a rezervácie

Náležitosti rezervácie (tieto údaje mi prosím zašlite na email, aby som vedela čo najpresnejšie reagovať na dotaz): meno a priezvisko dátum udalosti čas (začiatok príprav; podľa počtu osôb a služieb sa určí celkový čas) špecifikácia služieb (aby som vedela o čo všetko máte záujem) počet osôb adresa mobilný kontakt, email

Po poskytnutí mojich služieb je platba v hotovosti na mieste za skúšku v ten deň a v deň svadby ten deň. (pozrite cenník služieb)

Zväčša iba nevesty: Približne 1 mes. až 2týž. / pred danou udalosťou, by už mala prebehnúť skúška, ktorá sa platí v deň skúšky. V deň udalosti sa hradí cena za úpravy spravené v ten deň a cestovné za tento deň. (pokiaľ ste mimo TN 0,40€/km)

Rezervačný poplatok (pre klientky rezervujúce si termín a čas vopred) Pri vzájomnom dohodnutí, na termíne a čase úprav, sa platí rezervačný poplatok 20 € vopred zálohou. Pokiaľ bude termín a čas voľný, budem požadovať uhradenie rezervačného poplatku do 3-5 pracovných dní. Tie pracovné dni Vám bude termín podržaný. Po obdŕžaní zálohové platby na účet je termín a čas záväzne rezervovaný pre Vás a je konečný. Po úhrade zálohové platby Vám pošlem e-mailom doklad o zaplatení. Vrátenie poplatku je možné iba v prípade zrušenia rezervácie do 7dní od uhradenia poplatku. č.účtu VUB IBAN:SK31 0200 0000 0015 8426 2753 Pri úhrade prevodným príkazom uveďte ako Variabilný symbol - dátum udalosti( napr.150313 / 15.03.2013) a do poznámky Vaše Priezvisko na rozoznanie platby.

Objednávkou a rezerváciou termínu, vyjadrujete súhlas, že ste sa oboznámili s podmienkami poskytovania služby.

Cenu za všetky objednané a rezervované úpravy hradíte aj v prípade, že rezervované služby zrušíte úple alebo čiastočne menej ako 15 dní pred dátumom udalosti. Príklad: Objednanie úprav nevesty + úprav pre mamu a sestru, ale mama a sestra to zruší 5dní pred svadbou. V takom prípade uhradia škodu 50% až 100% z predpokladanej aktuálnej ceny objednaných úprav , právo na náhradu škody za ušlí zisk. (§415 a §420 občianskeho zákonníka) A v prípade úprav vo sviatok, sa hradí k cene úprav + 50% s celkovej ceny úprav.

Otázky a odpovede

1. Cestujete ku klientkám?

Áno, cestujem za klientkami v Trenčíne a širšom okolí. Všetky úpravy sa uskutočňujú u klienta/klientky doma alebo na inom mieste nato určenom. aleboPrípadne u mňa v salóne LV vizáž na Kniežaťa Pribinu 184/2 TN. Nie je možné vycestovať na úpravu "iba make upu" 1 osoby. Pokiaľ je záujem o samotné líčenie a chcete aby som prišla k Vám, dá sa to v prípade, že budete 2 osoby a viac , na samotný účes 2 osoby a viac . Netýka sa to kompletu úprav make up + účes pre 1 osobu . Cestovné v TN a mimo TN je spoplatnené (viac v cenníku).

2. Ako dlho trvá líčenie a účes?

Každá pleť je iná, líčenie jtrvá cca 45 min... S účesom je to podobne, rýchlejšie sa dajú upraviť kratšie vlasy, natáčanie dlhých vlasov môže trvať dlhšie, cca 1-2 hodiny.

3. Čo znamená v cenníku „ceny nie sú konečné"?

V cenníku sú uvedené základné ceny, ak sa použijú pri účese výplne alebo iné doplnky cena sa zvyšuje. Líčenie tak isto,ak sa použijú umelé riasy, kamienky a iné doplnky, cena sa navršuje. V prípade zmeny cien kedy koľvek v priebehu roka sa primerane upravuje aj satrá cena za ktorú ste si službu rezervovali.

4. Môže sa stať, že aj keď som si objednala Vás príde ma upravovať niekto iný?

Určite nie. Môže sa stať iba to, že budem mať so sebou pomocníčku v prípade, že sa jedná o viacej osôb na jednom mieste.

5. Prišli by ste sparaviť aj 3D-5D mihalnice domov?

Nie, nie je to možné, aplikáciu je možné spraviť iba v salóne LV vizáž na Kniežaťa Pribinu 184/2, Trenčín.

6. Kedy je vhodné sa objednať na skúšku , koľko to trvá a aká je cena?

Na skúšku je vhodné si volať mesiac pred skúškou. Pokiaľ ale chcete skôr nie je problém. Trvanie skúšky závisí od požadovaných úprav. Ak pôjde o make up + účes spolu ,tak skúška trvá cca 2 hod. až 2,5 hod. Pokiaľ ide o skúšku účesu, nie je možné skúšať účesy celý deň, je vymedzený čas max do 1,5 hodiny. Cena za skúšku sa platí v deň skúšky a cena je rozdielna, závysí od náročnosti skúšaného účesu, prípadne od počtu skúšaných účesov. Cena skúšky sú v cenníku

7. Viete mi povedať cenu za predĺženie vlasov?

Cena predĺženia vlasov sa dá určiť až po konzultácii u mňa v salóne, ktorá je zadarmo. Potrebujeme určiť, počet, dĺžku a farbu vláskov.

8. Robíte aj iné druhy predĺženia vláskov?

Nie nerobím. Pracujem iba s jedným druhom predĺženia vláskov a to ultrazvukom od Great Lenghts. Všetko info o predĺžení ultrazvukom Great Lenghts nájdete v zložke služby predlžovanie vlasov great lenght

kontaktujte ma

vizážistka Lenka Vršková

00421 902 053 399