Hair & lash stylist
vizáž, vlasy a riasy

Lenka Vršková

Lash Lifting & Lash Botox na riasy

Lash Lifting & Lash Botox na riasy

malý Veľký Zázrak, ktorý zasiahol selý svet

Extrémne účinná profesionálna vyživujúca kúra na riasy, ktorá o 100% zvyšuje objem prírodných rias vďaka jedinečnému zloženiu nízkomolekulárnej kyseliny hylaurónovej, aminokyselín, keratíni, bambuckého masla, arganu, ricínu, vitamínu E a ďalších.

Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posiľňuje prírodné riasy. Bez obsahu Parabénov

Lash Lifting & Lash botox na riasy je proces k zatočeniu, zvýrazneniu rias, totálnej regenerácii a vedie k omladeniu oka, zväčšenie objemu rias a posilnenie rastu!

Spočíva v napnutí rias na špeciálnu silikónovú formu a s pomocou emulzie zaistí prirodzené vytiahnutie rias a trvalý efekt po dobu až 6- 8 týždňov ! Riasy sa potom nafarbia špeciálnou farbou po liftingu, následne sa napustia Botox vyživujúcou kúrou.

Ak aj tebe s nejakého dôvodu prekážajú 3D riasy alebo ti prídu neprirodzené, tak Lash Lifting & Botox je práve pre teba. Riasy sa ti vytiahnu, budú tmavšie, plnšie a krásne poukladané bez motania a krútenia. Nanášať na ne špirálu , ak chceš ešte silnejší efekt, bude jedna radosť. A taktiež odporúčam ako regeneráciu po 3D riasach.

kontaktujte ma

Lenka Vršková

00421 902 053 399

 • Eva

  V pomerne krátkom čase nalíčila Lenka celú moju svadobnú družinu...:)...perfektná atmosféra a skvelá odborníčka..:)..už len ju mať doma.
 • Tatiana

  Lenka má zlaté ručičky, každý jeden vlas mal svoje miesto :-) ja som bola nadmieru spokojná a hlavne účes vydržal do rána bieleho, teda ešte dlhšie, nakoľko sme v nedeľu krstili synovca, tak účes vydržal až do nedele večera :-)
 • Natália

  Lenka stihla učesať a namaľovať mňa, maminku, sestru a jednu družičku. Výsledky na fotkách vidíte, my sme boli nadmieru spokojné, všetko krásne stihla a hlavne všetko vydržalo do ráno bieleho :)
 • Michala

  Make-up perfektný, držal po všetkých bozkávačkách a spotených tancovačkách až do rána bieleho :)